Společenský ples 2017

9. 2. 2017

Letošní ples se opravdu vydařil. Deváťáci se předvedli v dobrém světle a ukázali, že jsou super třída. Zatančili krásnou polonézu, které se ujala, jak je již zvykem, Mgr. Z. Uřičářová a podíleli se na výzdobě sálu a stolů, letos v zeleno-bílé kombinaci. Jako překvapení nacvičili moc pěkné představení, které sklidilo velký úspěch. No a to není všechno! Jejich spolužák Michal Buček se svou taneční partnerkou celý ples oživil nádhernou ukázkou standardních a latinsko-amerických tanců. A také spousty legrace jsme si všichni užili při focení ve vytvořeném fotokoutku.

Jako třídní učitelka musím říct, že zasluhují obrovskou pochvalu za kus dobře odvedené práce a nyní již jim všem přeji, aby úspěšně zvládli přijímací zkoušky na střední školy a byli v životě šťastní a zdraví…