Atletický víceboj

17. 10. 2023

Na Velehrad jsme se letos vydali 20. září a byli jsme velmi úspěšní. Děti závodily v běhu na 50 m a 300 m, ve skoku dalekém a v hodu míčem z místa. Doplňkovou disciplínou byla jako vždy štafeta 4x150m.

Úžasných úspěchů dosáhli jednotlivci i celé skupiny. František Sýkora se umístil na celkovém 2. místě ze všech mladších chlapců. V kategorii mladších žákyň se na 3. místě umístila Sára Černochová, v kategorii starších žákyň si stejné 3. místo vybojovala Viktorie Mlčáková. Štafeta mladších dívek ve složení Sára Černochová, Anežka Slačíková a Klára Herodková, která si zaslouží největší pochvalu, protože kvůli indispozici spolužačky běžela dvakrát, aby naše štafeta vůbec proběhla, doběhla 3.

Stejný úspěch, tedy 3. místo, získala štafeta starších dívek (Lara Dreslerová, Agáta Knéslová, Viktorie Mlčáková, Marie Pěnčíková). Největší překvapení předvedli mladší chlapci (David Gajdoš, Josef Martinek. Jaromír Martinek, František Sýkora) ve štafetě. Doběhli si pro úžasné 1. místo.

Všem sportovcům velmi děkujeme za reprezentaci školy.

image0.jpeg

image5.jpeg