Den svatého Valentýna

16. 2. 2024

A je to tady ! Svatý Valentýn ! 14. únor připadá tradičně na Svátek svatého Valentýna. Je to svátek zamilovaných, ale i svátek kamarádů a přátel. Učitelé pro žáky připravili Valentýnský fotokoutek a děti se rozhodly, že připraví pro ostatní žáky školy Valentýnskou poštu. Připravily srdíčkovou schránku a informace o svátku. Od pondělka mohli žáci házet do schránky přáníčka pro své kamarády. Ve středu 14. února jsme se o velké přestávce sešli a zazpívali zamilovanou písničku. A v pátek na konci týdne jsme roznášeli Valentýnskou poštu. Celý týden se žáci mohli fotit v krásném fotokoutku. Dokonce i učitelé si udělali krásnou Valentýnskou fotku!

Věříme, že se oslavy Svátku svatého Valentýna stanou na škole tradicí, a děkujeme všem, kteří mysleli na své kamarády a přátele a zapojili se do této vydařené akce.