Ples

29. 2. 2024

Rok se s rokem sešel, a tak se v sobotu 10. února 2024 uskutečnil již 62. společenský ples. Po přivítání a proslovu třídní učitelky Mgr. Soni Černé zatančili naši žáci, zejména deváťáci, mladší tanečníci, ale také bývalí žáci naší školy, polonézu pod vedením paní Mgr. Zdeňky Uřičářové. Polonéza se jim opravdu povedla. Návštěvníci plesu určitě ocenili krásně vyzdobené prostory kulturního domu v černozlaté barvě. Přípravy na ples začaly již v prosinci a zapojili se do nich všichni žáci 9. třídy. K tanci a poslechu hrála skupina Bigbity. Nechyběla bohatá tombola, sólo s rodiči či fotokoutek. Krátce před půlnocí si ještě deváťáci připravili tzv. půlnoční překvapení, ve kterém hosty pobavili krátkými scénkami. Pro deváťáky, kteří koncem června opustí lavice základní školy a vyrazí „do světa", je školní ples významnou událostí, na niž budou dlouho vzpomínat.

Děkujeme všem, kteří se na zorganizování plesu podíleli a zároveň velký dík patří všem sponzorům.