Atletický čtyřboj O pohár starosty města UH

9. 10. 2017

I pro 2. stupeň se konaly v podzimním začátku školního roku atletické závody. Ve středu 27.9. jsme s reprezentanty starších žáků naší školy odjeli na atletický čtyřboj O pohár starosty města Uh. Hradiště. Bez přehnaného očekávání jsme bojovali v disciplínách běh na 60m, skok daleký, hod kriketovým míčkem (mladší), vrh koulí (starší), běh na 600m (mladší) a běh na 800m (starší).

Z celkového počtu 15 škol se mladší žáci umístili na krásném 10. místě a to samé místo obsadili také žáci starší.

Za zmínku určitě stojí, vždy z celkového počtu 45 dětí v kategorii, celkové 10. místo Bronislava Rajsigla v běhu na 800m, v kategorii mladších zase 15. místo Tadeáše Pešky v běhu na 600m, dále 17. místo Šárky Šaňákové v běhu na 800m, 17. místo Terezy Vaculíkové ve vrhu koulí, 14. místo Ondřeje Dudáka a 15. místo Jakuba Vaška v běhu na 60m.

Sestava: Tadeaš Peška, Jakub Vašek, Ondřej Dudák, Linda Poizlová, Karolína Donátková, Sára Špručková, Bronislav Rajsigl, Radek Knápek, David Broda, Tereza Vaculíková, Monika Pešková a Šárka Šaňáková.