Atletický čtyřboj Polešovice

9. 10. 2017

Konec září byl v duchu atletických závodů, a proto odjeli vybraní žáci 1. stupně v pátek 22.9. reprezentovat naši školu na Atletický čtyřboj do Polešovic. I přes nepříznivé počasí jsme statečně bojovali v disciplínách běh na 50m, běh na 300m, skok daleký (starší), skok s odrazem z místa (mladší), hod kriketovým míčkem (starší), hod dvoukilovým plným míčem (mladší) a závěrečná štafeta 4x300m.

Žáci předvedli velmi slušné výkony, avšak největším úspěchem bylo celkové první místo v kategorii mladších žaček - Kačky Mazánové. Získala krásnou zlatou medaili a diplom.

Sestava: Michaela Berková, Michaela Donátková, Kateřina Mazánová, Eliška Vykoukalová, Jakub Křemeček, Vilém Havrda, Jan Kučera, Tim Sedláček, Karolína Maňáková, Natálie Marčáková, Alžběta Struhová, Tereza Navrátilová, Sebastian Blahynka, Adrian Jurkovič, Filip Juřík a Petr Žiška