Informace pro žáky

19. 5. 2020

Vážení rodiče, ahoj děcka 4. a 5. třídy!

V pondělí 25. 5. se uvidím s těmi, co se přihlásili na docházku do školy.

Vyzvednu si vás v pondělí 25. 5. před 8 hodinou před školou. S sebou musíte mít dvě roušky a sáček na ně, dále všechno k výuce Čj, M.

Další dny se vždy dovíte, jaký předmět s sebou vzít. Budou se zde střídat učitelky Ivana Gabrielová a Soňa Černá, později i Žaneta Gabrielová.

Výuka bude vždy do 11.30. Nezapomeňte nahlásit oběd, kdo má zájem.

Rodiče prosím, aby každý den sdělili do deníčku čas odchodu dítěte, které se přihlásilo i k odpolednímu pobytu, tj. k návštěvě družiny. Jinak bude dítě opouštět školu v 11.30 nebo po obědě.

Mimoškolní aktivity nebudou, tudíž ani 4. třída nepojede na dopravní hřiště v Uh. H.

Fotografování tříd bude až v září, v pondělí se fotografuje jen 9. tř.

Ostatní nepřihlášení žáci se budou i dále učit distančně, tj. doma, a budou dostávat úkoly i nadále na stránky školy.

Moc mě mrzí, že se spolu s polovinou čtvrťáků už neuvidím (až v září), a v červnu se nerozloučím, protože loučení to mělo být i s jejich třídnictvím. Takže ty „domácí“ moc pozdravuji! Držte se!

Ivana Gabrielová