Jdi na obsah Jdi na menu
 


Knižní klub Grada

3. 5. 2020

Přátelé Dětského knižního klubu Grada,
děkujeme Vám za přízeň, kterou nám věnujete. Máme z toho obrovskou radost.
Také nadcházející léto můžete strávit ve společnosti našich dětských knih. Letní katalog Dětského knižního klubu Grada najdete v online podobě zde. Do středy 6. 6. 2020 si navíc můžete knihy objednat se slevou 30 %!
Co zajímavého jsme si pro Vás tentokrát připravili?

Během jara se narodilo hned několik zajímavých novinek.
Naší trvale velmi úspěšnou knihou je Kouzelná třída, na niž navázalo už několik pokračování. Nyní se do této rodiny přidal Pracovní sešit plný úkolů, které plnili také žáci v prvním díle série. A co je ještě lepší, pracovní sešit můžete využívat nezávisle na knize.
Na všechny malé čtenářky čekají pokračování nejoblíbenějších knih z jarního katalogu: Zázračné koťátko a Zázračné štěňátko. Kam asi kouzelní mazlíčci zavedou své lidské přátele tentokrát? V těchto dnech slavíme 75. výročí Českého květnového povstání proti německým okupantům. Veronika Válková se proto rozhodla poslat svoji Báru z Kouzelného atlasu právě do tohoto horkého období. Jak se bude dařit Báře v roce 1945, to se děti dozvědí v knize Pražské povstání, která tentokrát nevychází jen z historických pramenů, ale také ze svědectví lidí, kteří povstání zažili.
Kniha Koho má znát správný Čech doplňuje dvě předešlé knihy Michala Vaněčka a stejně jako ony také tato novinka je vhodná jako zdroj doplňujících informací, tentokrát na téma velkých osobností našich dějin.

JAK OBJEDNAT?
Stejně jako na jaře, i tentokrát si můžete knihy objednávat sami, a to v záložce Školní katalog na našem webu. Nový kód pro dopravu zdarma je DKKLETO.