NÁVRAT ŽÁKŮ 1. STUPNĚ DO ŠKOLY OD 12. 4. 2021

9. 4. 2021

navrat.jpg

Vážení rodiče,

máme velkou radost, že od pondělí 12. 4. 2021 je umožněn návrat do školy pro žáky 1. stupně v režimu rotační výuky, ale také pro děti předškolního věku v mateřské škole.

Rotační výuka

Od pondělí 12. 4. 2021 nastoupí do školy k prezenční výuce žáci 1. a 2. třídy, ostatní třídy 1. stupně budou pokračovat v distanční výuce.

Od pondělí 19. 4. 2021 nastoupí do školy k prezenční výuce žáci 3., 4. a 5. třídy, 1. a 2. třída přejdou na distanční způsob výuky.

Tímto rotačním způsobem bude výuka žáků 1. stupně probíhat až do odvolání.

Testování

Účast žáků na prezenční výuce je podmíněna podstoupením antigenního testování ve škole 2x týdně, v pondělí a ve čtvrtek.

Testován nebude a výuky se neúčastní žák s příznaky virového infekčního onemocnění.

Pro žáky ranní ŠD bude testování probíhat ihned po příchodu do budovy školy.

Žáky jednotlivých tříd, kteří nenavštěvují ranní ŠD, si k testování přebírá třídní učitel na daném místě a ve stanoveném čase:

1. třída – v 7.55 u hlavního vchodu

2. třída – v 8.10 u hlavního vchodu

V následujícím týdnu od 19. 4.

4. třída – v 7.50 u hlavního vchodu

3. třída v 8.05 u hlavního vchodu

5. třída v 8.05 u garáže

Odmítnutí testování je bráno v úvahu, v tomto případě však nebude umožněna osobní přítomnost žáka na vzdělávání v prezenční výuce.

Provoz školní družiny

Provoz odpolední školní družiny pro žáky v prezenční výuce je zajištěn od pondělí 12. 4. 2021.

Provoz ranní školní družiny bude zahájen až od úterý 13. 4. 2021 od 6.45 hodin.

Stravování ve školní jídelně

Žáci v prezenční výuce, kteří se dříve stravovali ve školní jídelně, budou automaticky přihlášeni na oběd ve školní jídelně. Odhlášení obědu je tedy třeba nahlásit do pondělí do 7 hodin vedoucí školní jídelny.

Podmínkou vstupu do školy a pobytu ve škole je používání ochranných prostředků dýchacích cest a dodržování hygienických opatření.

Při jakýchkoliv dotazech nebo nejasnostech se můžete kdykoliv obrátit na ředitele školy na telefonním čísle 775 629 787.

Další informace pro zákonné zástupce

Leták k testování pro žáky

Leták k testování pro rodiče

Instruktážní video