ZNOVUOTEVŘENÍ ŠKOLY

4. 5. 2020

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí MŠMT Vás seznamujeme s harmonogramem uvolnění škol a školských zařízení a podmínkami jejich znovuotevření.

Od 11. května je umožněna osobní přítomnost žáků 9. třídy při vzdělávání v základní škole pro účely jejich přípravy na přijímací zkoušky na střední školy. V rámci zajištění organizace vzdělávacích aktivit, provozu školy a hygienických opatření, je zákonný zástupce povinen oznámit zájem žáka o docházku do školy do 7. 5. 2020 prostřednictvím tel. kontaktu 775 629 787, ve kterém sdělí jméno a příjmení žáka, ročník a dohodnou se na pravidlech stravování do 22. 5. 2020. Začátek vyučování je v 7. 55, kdy za běžných podmínek začíná dopolední vyučování. Konec aktivit stanovuje ředitel školy do 11. 30 hodin, další individuální konzultace jsou možné po dohodě do 13. 20 hodin.

Od 25. května je umožněno vzdělávání i žákům 1. stupně. V rámci zajištění organizace vzdělávacích aktivit, provozu školy a hygienických opatření, je zákonný zástupce povinen vyjádřit zájem žáka o docházku do školy do 18. 5. 2020 prostřednictvím emailu: zsosvetimany@uhedu.cz, ve kterém sdělí jméno a příjmení žáka, ročník. Podmínky vzdělávání a stravování od 25. 5. 2020 budou upřesněny s předstihem.

Dokument Ochrana zdraví a provozu základních škol v období do konce školního roku 2019/2020 (viz níže) stanovuje podmínky otevření základní školy a další souvislosti spojené se vzděláváním. Zákonný zástupce žáka přítomného ve škole je povinen se s ním seznámit a podepsat Čestné prohlášení, které žák odevzdá první den při nástupu ve škole.

Harmonogram uvolnění škol a školských zařízení

Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku

Čestné prohlášení a seznámení s ním