Zeměpis

12. 3. 2020

12. 3. – 20. 3.

Pokračujeme v hydrosféře, udělejte si zápis:

Z6 hydrosféra

16. 3. - 20. 3.

• v předešlém zápisu pokračujte i během tohoto týdne (je dost obsáhlý) a k tomu si v učebnici pročítejte str. 47 – 54
  • pokud budete hotovi, zkuste si na základě zápisu vypracovat souhrnné opakování v učebnici na str. 55

23. 3. - 27. 3.

Děti,

v tomto týdnu jste si daly od psaní v zeměpisu pauzu, pokud jste ještě nedopisovaly předešlý zápis. V případě, že vás hydrosféra zaujala, procházejte si v učebnici jednotlivá průřezová témata, otázky, obrázky a zajímavosti.

V příštím týdnu vám zašlu něco k pedosféře, tudíž nové kapitole.

Věnujte se hlavním předmětům jako je matematika, český jazyk a angličtina.

30. 3. - 3. 4.

Děti,

posílám zápis k pedosféře, na kterou máme podle plánu celý měsíc, tedy duben. Zápis si postupně přepište do sešitu, žáci s IVP mohou mít kopii. V učebnici si průběžně pročítejte str. 56 – 61. Poté si můžete zkusit vypracovat souhrnné opakování na straně 62.

Z6_pedosfera

4. 5. - 7. 5.

Děti,

posílám zápis k biosféře, která je poslední kapitolou tohoto školního roku a podle plánu bychom se jí zabývali celý měsíc květen a zbytek června. Zápis si postupně přepisujte do sešitu, žáci s IVP mohou mít kopii. V učebnici si průběžně pročítejte str. 63–72, listujte a zastavujte se u toho, co vás zaujme a co je vám blízké. Souhrnné opakování na straně 73 zatím nedělejte, zadám jej v rámci projektu, avšak čekejte na zadání na webu (někdy v červnu).

biosfera1   biosfera2