Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přírodní zahrady při ZŠ a MŠ Osvětimany

23. 3. 2023

Letos v létě bude zahájena výstavba přírodní zahrady v rámci vybudování a úpravy venkovních areálů a pozemků základních škol pro podporu výuky ve venkovním prostředí.

Zahrady budou vybudovány z dotační výzvy, která je určena pro rozvoj environmentálního vzdělávání a výchovy u předškolních dětí a žáků základních a středních škol s vyšším využíváním kontaktu s přírodním prostředím. Podpora je směřována na zkvalitnění technického a didaktického zázemí pro výuku a výchovu ve venkovním prostředí a dále na podporu rozvoje lesních mateřských a základních škol v rámci školského systému ČR.

01-jezirko.jpg

Jezírko

02-naucna-tabule.jpg

Naučná tabule

03-informacni-panel.jpg

Informační panel

04-vyvysene-zahony.jpg

Vyvýšené záhony

05-zivy-plot.jpg

Živý plot

06-ovocny-sad.jpg

Ovocný sad