Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam potřeb do MŠ

  • přezůvky s pevnou patou – bačkory (ne pantofle)
  • pohodlné oblečení a obuv na pobyt venku (dle počasí)
  • pohodlné oblečení do třídy
  • pyžamo (bez složitého zapínání)
  • kartáček na zuby a pastu /předškoláci/
  • hrníček na pitný režim
  • náhradní věci na převlečení (tzn. spodní prádlo, v chladnějších měsících triko s dlouhým rukávem, dlouhé kalhoty - tepláky, mikinu, punčocháče, v letních měsících triko, kraťasy, šaty, ponožky, apod.)
  • sada papírových kapesníků 2x krabičkové kapesníky,1x samostatně balené, 1x vlhčené ubrousky
  • pláštěnka

Nedávejte dětem do MŠ cenné a ostré věci!

 

OBLEČENÍ DO TŘÍDY

Dávejte dětem do MŠ takové oblečení, které je nebude omezovat v jejich pohybu. Při výběru počítejte také s tím, že si děti oblečení často ušpiní ať už při tvoření ve třídě, tak i při pobytu venku. Oblečení i obuv volte bez složitého zapínání.

OBLEČENÍ VEN

Součástí režimu dne v MŠ je pobyt venku. Každý den chodíme na vycházky, využíváme  hřiště a také přilehlou zahradu. Je tedy důležité, aby děti měly odpovídající oblečení a obuv během celého školního roku.

 

VŠECHNY VĚCI, PROSÍME, PODEPIŠTE, ČI JINAK OZNAČTE!