Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEZNAM POTŘEB DO MŠ

  • přezůvky s pevnou patou – bačkory (ne pantofle)

  • pohodlné oblečení a obuv na pobyt venku (dle počasí)

  • pohodlné oblečení do třídy – př. zástěrka, punčocháče, tepláky, tričko, …

  • pyžamo (bez složitého zapínání)

  • kartáček na zuby a pastu (2 kusy)

  • hrníček na pitný režim

  • náhradní věci na převlečení (tzn. spodní prádlo, v chladnějších měsících triko s dlouhým rukávem, dlouhé kalhoty - tepláky, mikinu, punčocháče, v letních měsících triko, kraťasy, šaty, ponožky, apod.)

  • sada papírových kapesníků (3 balíky)

  • pláštěnka

Nedávejte dětem do MŠ cenné a ostré věci!

OBLEČENÍ DO TŘÍDY

Dávejte dětem do MŠ takové oblečení, které je nebude omezovat v jejich pohybu. Při výběru počítejte také s tím, že si děti oblečení často ušpiní ať už při tvoření ve třídě, tak i při pobytu venku. Oblečení i obuv volte bez složitého zapínání.

OBLEČENÍ VEN

Součástí režimu dne v MŠ je pobyt venku. Každý den chodíme na vycházky, využíváme školní hřiště a také přilehlou zahradu. Je tedy důležité, aby děti měly odpovídající oblečení a obuv během celého školního roku. Ven chodíme i za deštivého počasí, je tedy vhodné pořídit pláštěnku a ponechat ji dětem v šatně.

ODPOČINEK

Při výběru pyžama pamatujte na to, že se vaše dítě bude často oblékat bez pomoci a proto je nejvhodnější pyžamo bez složitého zapínání.

VŠECHNY VĚCI, PROSÍME, PODEPIŠTE, ČI JINAK OZNAČTE!

 

V Osvětimanech 1. září 2017

Kateřina Líčeníková

vedoucí učitelka MŠ