Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rekonstrukce školní kuchyně a jídelny

30. 1. 2023

Naše škola nabízí možnost stravování ve školní jídelně. Provozujeme školní jídelnu pro zapsaných 247 strávníků. Obědy jsou určené pro děti z MŠ, žáky ze ZŠ, zaměstnance a vaříme také pro veřejnost. Denně se připravuje okolo 30 dopoledních a 20 odpoledních svačinek pro MŠ a přes 185 obědů. Od 5. září 2022 je v provozu nově zrekonstruovaná školní kuchyně s modernějším vybavením. I prostor školní jídelny doznal při této rekonstrukci úpravy v podobě zvětšení kapacity míst k sezení z 60 na 72. Rozhodli jsme se posunout školní stravování ještě o stupínek výš a v lednu 2023 jsme pořídili do školní jídelny i nové stoly a židle.  Výzdobu tohoto prostoru už necháme na dětech, ať s výtvarně realizují. Přejeme si, aby všem v nové školní jídelně chutnalo, a jsme rádi, že se úprava zdařila. Vážíme si práce našich kuchařek, protože vaří zdravá, chutná a kvalitní jídla.

Fotoalbum