Jdi na obsah Jdi na menu
 


SAMOSTUDIUM

UČÍME NA DÁLKU

Učíme naše žáky na dálku a snažíme se plnit své základní poslání novým způsobem. Zadáváme jim úkoly pře internet, spolupracujeme s nimi, vyměňujeme si s nimi zkušenosti, dokonce i s rodiči, a radíme jim. Těší nás, že řada z nich nemá většinou vážné problémy s učením. Zajímáme se nejen o to, jak se jim daří při vypracovávání zadaných úkolů, ale jak se mají, co dělají ve volném čase a jestli jsou u nich doma všichni zdraví a v pohodě. Proto nás potěší, když kromě vypracovaného úkolu nám někteří v emailu sdělí, že učení zvládají, rozumí zadaným úkolům, dokonce ani nepotřebují poradit. Většina by se však raději chtěla učit v normální škole se svými spolužáky. A když popřejí učiteli navíc krásné Velikonoce, tak to nás opravdu moc potěší. Sekci Samostudium průběžně doplňujeme o nové aktivity spíše kreativního a odpočinkového zaměření pro mladší žáky školní družiny a mateřské školy, tak se na ně podívejte, něco pěkného pro potěšení si vyrobte, inspirujte se nápady, užívejte si procházek jarní přírodou a nasávejte jaro z každého koutečku

 

Vážení rodiče,

prosíme Vás, abyste sledovali webové stránky naší školy a pomohli nám i Vašim dětem v přípravě. Úkoly jsou zaměřeny většinou na procvičování již probraného učiva. Na počátku každého týdne dostanou žáci zadání úkolů, které mají v daném termínu splnit. Doporučujeme je vypracovávat postupně a jednotlivě v průběhu týdne jako podle klasického rozvrhu, nikoli jednorázově. Víme, že řada z Vás musí plnit náročné pracovní povinnosti, a tak se domácí výuka může pro Vás stát nelehkou záležitostí. Za trpělivost a pochopení Vám děkuje tým učitelů naší základní školy.

 

Česká televize spouští od pondělí 16. března unikátní pořad nazvaný UčíTelka. Každý den čeká na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní obrazovky.

UčíTelka

Na stránkách předchozího odkazu naleznete i odkaz na Odpoledku (pásmo vzdělávacích pořadů pro žáky druhého stupně) a Školu doma (inspirativní televizní opakování nejen pro žáky devátých tříd chystající se na přijímačky na střední školy)

Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na:

http://www.ucebnice-online.cz

Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na:

http://www.matyskova-matematika.cz

Vydavatelství TAKTIK uvolnilo ZDARMA interaktivní on-line tituly:

https://www.etaktik.cz/

Vydavatelství TAKTIK uvolnilo také e-learning:

https://vpohode.cz/cs/

 

Rubriky

1. ROČNÍK

Příspěvků: 0

2. ROČNÍK

Příspěvků: 0

3. ROČNÍK

Příspěvků: 5

4. ROČNÍK

Příspěvků: 5

5. ROČNÍK

Příspěvků: 5

6. ROČNÍK

Příspěvků: 7

7. ROČNÍK

Příspěvků: 8

8. ROČNÍK

Příspěvků: 9

9. ROČNÍK

Příspěvků: 9

Mateřská škola

Příspěvků: 11

Školní družina

Příspěvků: 0

Podpora rodičům

Příspěvků: 1

Školní klub

Příspěvků: 10