Silový víceboj

5. 4. 2023

Naše škola se účastní různých sportovních událostí a zároveň je i pořádá. Na konci března jsme uspořádali Silový víceboj. Tohoto sportovního dopoledne se kromě naší školy zúčastnila ZŠ a MŠ Buchlovice, ZŠ a MŠ Tupesy a ZŠ Velehrad.

Závodilo se ve šplhu na tyči, shybech, výdrži ve shybu, skoku dalekém z místa, leh-sedech, přeskocích přes švihadlo a wall ballu. Za každou školu byli vybrány smíšené týmy. Naše reprezentace byla složena ze Sebastiana Blahynka, Michala Formánka, Jana Touše, Michaeli Donátkové, Karolíny Maňákové a Viktorie Zapletalové.

Nejen naši žáci podávali úžasné výkony a konečné pořadí bylo následující: 1. místo ZŠ Velehrad, 2. místo ZŠ a MŠ Tupesy, 3. místo ZŠ a MŠ Osvětimany a 4. místo ZŠ a MŠ Buchlovice.

Velmi si vážíme účasti okolních škol a těšíme se na příští rok.